در این بخش قصد دارم نکاتی درباره امتحان فاینال برایتان ارائه دهم که اگر این نکات را با دقت تمام فرا بگیرید می توانید نمره بسیار خوبی در امتحان فاینال کسب کنید.

به ادامه مطلب بروید...

1-گرامر نوت (grammar note) های درس 1تا8 را بخوبی یاد گرفته و مثال هایی که در این بخش ذکر شده است را به خاطر پسپارید.(این نکته بسیار مهم است)


2-بخش هایی در هر درس وجود دارد که تعداد آن ها در هر درس 12تا می باشد و دارای مثال و تمرین مرتبط با گرامر نوت ها هستند ، این 12بخش را به خوبی بخوانید زیرا بیشتر تست های مرتبط با گرامر از این بخش ها در فاینال ارائه می شود.


3- کتاب تست تایم را فراموش نکنید برای موفقیت در فاینال و کسب نمره بالا کتاب تست تایم به شما خیلی کمک خواهد کرد حتما آن را خریداری کنید.


4-معنی تمام لغاتی که در اول هر درس موجود می باشد را یاد گرفته و به خاطر بسپارید زیرا از این لفات ها مستقیما در فاینال تست طراحی میشود.


5-در دیالوگ ها و ریدینگ ها ممکن است لغاتی وجود داشته باشد که ترجمه آن را به فارسی نمیدانید،حتما معنی این لغات را در دیکشنری پیدا کنید و حفظ کنید.


6-تست هایی که در ورک بوک(work book) قرار دارد را با دقت حل کنید و در صورت اشتباه بودن تست ، سعی کنید خودتان جواب درست را در کتاب پیدا کنید و این کار باعث می شود که نکته ای را که فراموش کرده بودید و در تست غلط زده بودید ، بهتر در ذهن شما بماند و به همین راحتی ها از ذهنتان پاک نشود.

 7- آزمون های فاینال کانون، نمره منفی ندارد پس سوالی را بدون جواب رها نکنید.

توکل و کمک خواستن از خداوند که مهمترین نکته است.


موفق و پیروز باشید-از طرف نویسنده سایت


grammar.blog.ir